Hakkımızda

Hakkimizda |Vatan Sever Elektro Mekanik

Kocaeli Sanayi Odasına bağlı yaklaşık yaklaşık 1800 sanayi kuruluşu faaliyetini sürdürmektedir. Sanayi kuruluşları ağırlıklı olarak Gebze, İzmit ve Körfez ilçelerinde toplanmıştır. Ülkemizin 100 büyük sanayi kuruluşunun 26sı Kocaeli' nde yer almakta ve Aynı zamanda sayıları 100ü aşkın yabancı sermayeli sanayi kuruluşuda Kocaeli ili sınırları içerisinde bulunmaktadır. Bahsi geçen bu kuruluşların üretim sektörlerine bakıldığında %28 ile Kimya sanayi birinci sırada yer almaktadır. Bunu sırasıyla metal eşya sanayi, metal ana sanayi, otomotiv sanayi, makine sanayi ve taş ile toprağa dayalı sanayi izlemektedir.

VATANSEVER ELEKTRO MEKANİK TİC.LTD.ŞTİ. ve ENDÜSTRİYEL BAKIM VE PROJE HİZMETLERİ bu günkü tecrübesini 1960 yılından bu zamana kadar TÜRK SANAYİ sektörüne vermiş olduğu hizmetlerden alan ve gelişimini,içinde bulunduğu sektörün hızla gelişmekte olan iş fırsatları ve zamanla yarışan teknolojik değişimleri dikkatle takip ederek sürdüren,uygulayıcı,araştırmacı,yenilikçi ve hizmet kalitesine önem veren KOCAELİ ve civar illerinde sektörel liderliğini ispat etmiş köklü ve hizmetlerinden,araştırmacılığından,yenilikçiliğinden dolayı KOCAELİ ilinde akademik duruma gelmiş kurumsal bir firmadır.

Firmamız TÜRK sanayicisine yakışan disiplin,anlayış ve hizmet kalitesiyle AC-DC elektrik motorları sarımı sektöründe yukarıda bahsedilen KOCAELİ ve civar illerdeki bir çok sanayi tesisinin çözüm ortağı olmuş ve kazanmış olduğu yüksek müşteri memnuniyetini çalışmalarında prensip haline getirerek aynı odakta hizmetlerine devam etmektedir.Gelişen sektör ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda AC-DC elektrik motorları sarımları hizmetlerine ek olarak uygulayıcısı olduğumuz TVB(Toplam Verimli Bakım)kökenli ENDÜSTRİYEL BAKIM VE PROJE hizmetlerini,dünyaca tanınmış yerli ve yabancı menşeili firmaların yetkili bayii ve servis hizmetlerini de alarak,uygulayarak müşteri hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmet sorumluluğu doğrultusunda kendi tedarikçi firmalarında da aynı kalite ve hizmeti aramaktadır,bu yüzden AC-DC Elektrik motorları sarımında kullanmış olduğu yedek parça ve malzemelerde firmamızla aynı düşünce yapısına sahip ciddi,kaliteli ve sektöründe lider,belli kalite ve yeterlilik belge,sertifika sahibi yerli ve yabancı firmaların ürünlerini kullanmaktadır,örneğin kullanmış olduğumuz emaye bobin telleri ve izolasyon sıvıları JAS-ANZ ISO-9001,Diğer izolasyon malzemeleri de ISO-9001,ISO/TS 16949 Kalite ve yetki belgelerine sahiptir.

İZMİT körfez sanayi sitesinde bulunan iş yerimiz sektöre en iyi şekilde hizmet verebilecek en son teknolojik cihazlarla donatılmış olup AC-DC Elektrik motorları sarımları haricinde yeterli bakım ve servis hizmeti verebilecek kapasitededir.Bunun dışında müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda gerekli eğitimlerini almış,mesleğinde tecrübeli teknik personellerimiz ve servisimiz tarafından yerinde arıza tespiti ve gerekli bakım hizmetlerini de verebilmektedir. VATANSEVER Endüstriyel bakım ve proje hizmetleri 20 yılı aşkın süredir İzmit/KOCAELİ ili sınırları içerisinde bir çok Endüstri tesisine ELEKTRİKLİ VİNÇ Bakım sektöründe hizmet vermektedir.

Yasal ve teknolojik değişimleri,gelişimleri ve yenilikleri takip ederek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç haline getiren firmamız uygulamış olduğu TVB kökenli gerekli periyodik bakımlar,gerekli yasal kontroller,iyileştirme,geliştirme,yenileme ve yeni sistem kurulumu projelerine paralel olarak vermiş olduğu operatör,bakımcı eğitimleri ile İSİG açısından sağlıklı çalışma ortamları yaratarak büyük bir müşteri güveni ve memnuniyeti kazanmıştır.

Prensip haline getirdiğimiz kaliteli hizmetler in yanı sıra bu hizmetlerin sürdürülebilirliliği ve daha geniş alanlar ulaşabilmeyi hedefleyen firmamızın yeni amacı,yine kaliteli ürünleri,hizmetleri olan imalatçı firmalar ile temaslar kurarak imalatçı firmaların teknik servis hizmetleri,bayilikleri ve tedarikçisi olmaktır.